09.04.2010

hello.

Cześć.

To ja:)Taka jestem. Nic wyjątkowego.


Ale jestem księżniczką we własnym zamku.

Cel.

Nadszedł ten moment, kiedy w wieku lat 22 budzisz się rano i po prostu wiesz co masz zrobić. Modowy światek stał się śmietnikiem, granice rozsądku zostały naruszone. Nie da się nie zauważyć.


Ale nie narzekam, do własnego gniazda nie powinno się paskudzić. Jestem naprawdę szczęśliwym człowiekiem, i bardzo lubię dzielić się tym szczęściem z ludźmi. A skoro dużą jego porcję zawdzięczam mówiąc potocznie szmatkom, chcę znaleźć dla siebie trochę miejsca w świecie łowców wintydżów i okazji, ludzi trendoodpornych i żyjących zgodnie z samymi sobą.

Bo ja po prostu też chcę mieć bloga..

Good luck for good start.

2 komentarze:

  1. Dziękuję Ci za wyjątkową podróż. Wrażenia estetyczne pozostaną we mnie na długo. Jesteś wyjątkową, niezwykle utalentowaną osobą. Twoje obrazy, zdjęcia dla mnie - magia. Te ucięcia, niedopowiedzenia... zero przegadania.

    A w stylizacjach? Nie ulegasz modzie, masz swoją bajkę, swój styl i za to Cię kocham to w Tobie podziwiam i tego Ci zazdroszczę. Tak przyznaję się głośno.

    W pracy mnie zabiją za bezproduktywną godzinę ;). Zatem uciekam do obowiązków, ale raz jeszcze Ci dziękuję :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jesteś niesamowita..Tak genialna, że 4 raz oglądam wszystkie Twoje posty. Wchodzę codziennie, bo oczekuję nowych!! Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń