20.12.2010

Well there's a light in your eye that keeps shinin'...

...like a star that can't wait for night.

***

To już taka tradycja że co roku na mikołajki dostaję od lubego grudniowe wydanie brytyjskiego Vogue'a. Grubiutkie, pachnące, z dodatkiem "gift aid" i mnóstwem ślicznych błyszczących rzeczy. Co prawda dostałam go już w połowie listopada, ale dopiero teraz czuję się upoważniona aby o nim wspomnieć (kompletnie nie podoba mi się fakt że numer lipcowy magazynu ukazuje się już na początku czerwca, to zakłóca w jakiś sposób spokój mojej duszy)
Motyw gwiazdki, który stał się jednocześnie motywem przewodnim numeru, na ubraniu mnie nie przekonuje, ale już na oku - jak najbardziej. Sweter z napisem Hollywood; wiadomo, że jak gwiazdy to i fabryka snów, nie ma innej możliwości; to relikt z lat 90. Miał kiedyś paskudny golf, którego nie mogłam znieść, ale jego cudne kolory skutecznie zniwelowały złe emocje, i tak oto stał się kanwą dla posta.

***

Eng. The inspiration for this post is the Star Issue of British Vogue. I buy only the December release, because of the gift aid pages and lots of shiny, sparkling christmas stuff. I hate the fact that it is available in November, it's kinda strange, to read a magazine devoted to the following month in a preceding one.
I find the star motif a bit childish as it comes to the clothes, but the starry make-up looks really fine. My jumper is a 90s relic, I love the Hollywood embroidery and its warm beige and ivory straps.hollywood jumper: SH

led zeppelin: fool in the rain

17 komentarzy:

 1. Uwielbiam Twoją kreatywność! motyw gwiazdki jest jednym z moich ulubionych i przedstawiłaś go fantastycznie, a ptaszek we włosach - cudo :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne zdjęcia, i cała gwiazdkowa stylizacja! Jak udało Ci się przyczepić je do oczu? ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. zdjęcia genialne, pomysł rewelacja, motyw gwiazdki fantastyczny

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny sweter. Tak samo jak zdjęcia. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. pozłacany klimat, cudowne zdjęcia:)

  OdpowiedzUsuń
 6. I znowu klęczę przez zdjęciami...

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne foty, no i te gwiazdki w oczach a raczej pod :)))

  OdpowiedzUsuń
 8. super masz ten sweterek! bardzo ładne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękne zdjęcia i cudne gwiazdki pod oczami ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Pretty pictures...I love that striped blouse! :)
  xoxo
  Olivia

  OdpowiedzUsuń
 11. bardzo ładne zdjęcia

  pozdrawiam i zapraszam do siebie

  OdpowiedzUsuń